FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sląskie schroniska w Alpach
Autor Wiadomość
Murzyn
Murzyn

Wysłany: 25 Maj 2017 09:18   Sląskie schroniska w Alpach

Propozycja tygodnia w Austrii Termin 2 tydzien czerwca 17-25 06. Plan maximum to : Großes Wiesbachhorn + Gleiwitzer Hütte oraz Kattowitzer Hütte z wejsciem na Großen Hafner
Szczegóły - dojazd w sobote na camping w Kaprun -Camping "Zur Mühle"- tam sie spotykamy /
Trasa
Niedziela -środa dojscie do schr Einrich-Schwaiger-Haus https://www.youtube.com/watch?v=eUQ9I1vF1V8 + wejscie na Großes Wiesbachhorn 3564 npm. Kolejne dni przejscie granią do Gleiwitzer Hütte /dla chętnych wejscie na Hoher ten/- nocleg w Gleiwitzer Hütte nastepny dzień - zejscie do Kaprun przez Imbachhorn do samochodu na camping i nocleg . Kolejny dzień do przejazd do doliny Maltatal /sroda-czwartek/ Dojscie do Kattowitzer Hütte Piatek wejscie na Großen Hafner i zejscie do schroniska sobota niedziela powrot. Plan minimum to odwiedzenie dwóch schronisk Gleiwitzer Hütte oraz Kattowitzer Hütte z wejściem na Großen Hafner. Dużo bedzie zalezec od pogody. Transport -mogę wziąść maks 2 osoby jeszcze do samochodu lub można ustalić wiecej aut /jest tez możliwość wynajmu busa ale musi byc min 8 os /. Wymagany sprzet raki czekan. Koszty to ok 800 -1200 zł /os noclegi przejazdy etc dal zainteresowanych dokladne trasy wycieczki podaje mailem
Ostatnio zmieniony przez Murzyn 12 Cze 2017 08:53, w całości zmieniany 1 raz  

Murzyn
Murzyn

Wysłany: 12 Cze 2017 08:52   

Witam zmienila sie data wyjazdu na 17-25 06.Mam 1 dno wolne miejsce w aucie na teraz .jak ktos jest chetny niech mnie łapie na maila rgrochla@poczta.onet.pl

Odpowiedz do tematu