Aktualności

17
Sty

Konkurs na loga baz namiotowych

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na loga naszych baz namiotowych: na przełęczy Głuchaczki, na polanie Wały, na Polanie Górowej. W konkursie może wziąć udział każdy, przynależność do SKPB w Katowicach nie jest wymagana. Można zaprojektować logo dla jednej, dwóch lub trzech baz. Zwycięzca konkursu otrzyma koszulkę z logiem bazy, bon noclegowy uprawniający do spania za darmo w obiekcie noclegowym prowadzonym przez nasze Koło oraz zyska naszą wdzięczność. Prace konkursowe można nadsyłać do 15 marca pod adres skpb@skpb.org.

17
Sty

Bon noclegowy

Wprowadziliśmy do obiegu bon noclegowy uprawniający do spania za darmo w obiektach prowadzonych przez SKPB Katowice. Bon może zdobyć każdy - nie tylko członek SKPB. Więcej szczegółów w "Zasadach przyznawania bonu noclegowego" dostępnych tu na naszej stronie w zakładce "pliki".

17
Sty

Spotkanie wtorkowe 19-go lutego

Na kolejne Spotkanie wtorkowe zapraszamy 19-go lutego o 17.30 do COP przy ul. Kopernika 14 w Katowicach. Naszym gościem będzie dr hab. Andrzej Olejko, który opowie m.in. o udziale wojsk słowackich w ataku na Polskę we wrześniu 1939 r. Spotkanie jest przeznaczone dla przewodników, sympatyków i kursantów SKPB w Katowicach oraz zaproszonych gości.


Witamy

W górach jest wszystko co kocham
I wszystkie wiersze są w bukach
Zawsze kiedy tam wracam
Biorą mnie klony za wnuka

Jerzy Harasymowicz "W górach"


Kalendarz imprez

ikona FESTIWAL SKPB KATOWICE

24-27 Luty 2019


ikona START NOWEGO KURSU SKPB

06 Marzec 2019


ikona SPOTKANIE WTORKOWE

19 Marzec 2019


zielona ikona Impreza Zewnętrzna - Zapraszamy każdego, kto ma ochotę powłóczyć się z nami po górach.

ciemna ikona Impreza Środowiskowa - Będziesz mile widziany, ale wiedz, że znajdziesz tu przede wszystkim przewodników i kursantów z naszego i innych kół przewodnickich.

czerwona ikona Impreza Wewnętrzna - To już tylko dla ludzi z SKPB.


Pełny kalendarz


Ogłoszenie

index

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje o organizowanych przez nas kursach, imprezach i rajdach, wpisz swój email: