Witam!

Zapraszam serdecznie na Walne Zebranie SKPB Katowice, które odbędzie się w środę 11 stycznia o godzinie 17:30. Zebranie będzie miało miejsce w restauracji Dobra Karma przy ul.św.Jacka 1 ( tu mapka jak do niej trafić ). Dzięki temu będziemy mogli omówić spokojnie wszystkie ważne sprawy, gdyż nie będzie zbytniego ograniczenia czasowego.

Na Zebraniu będą poruszane następujące kwestie:

  • wybór nowego Zarządu
  • ustalenie szefostwa nowego kursu
  • sprawy Zagronia
  • sprawy bieżące

Serdecznie zapraszam i mam nadzieję, że w tym roku spotkamy się w bardzo dużym gronie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również na ostatnie zabranie zarządu w tej kadencji, które odbędzie się 4 stycznia o godz.19, w siedzibie przy ul.Warszawskiej 6. Będziemy wtedy wstępnie omawiać różne propozycje przed Walnym, więc jeśli ktoś ma jakiś pomysł to zapraszamy.

Kolejna sprawa to kolęda kołowa. Ponieważ już niedługo zacznie się okres Kołowego Kolędowania, proszę wszystkich, którzy chcieliby kolędę przyjąć o zgłoszenie się mailowe bądź telefoniczne do mnie (tel. 660776360). Proponowane terminy to 14-15.01, 21-22.01 oraz 28-29.01. Jeśli ktoś chciałby przyjąć kolędę, ale nie odpowiada mu termin, to również proszę o kontakt. Również proszę o kontakt osoby, które miałyby czas jeździć z odwiedzinami w któryś dzień i wspólnie się spotkać.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia

Agnieszka Kalisz-Dzik

P.S. dziękujemy Izie za pomoc w znalezieniu miejsca na Walne :)