Chata na Zagroniu

Wieści z Zagronia

Moi drodzy.

Jak wiecie Chata na Zagroniu nie może obecnie przyjmować turystów, ale to nie znaczy, że nic się tam nie dzieje. Ostatnimi czasy udało nam się wykonać pewne prace remontowe oraz porządkowe, mamy m.in nowe schody na poddasze. Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do tego.

7-9 maja chcemy zgromadzić opał na kolejny sezon zimowy. W tym roku jak wiadomo nie możemy spotkać się w dużym gronie, ale jeśli ktoś tylko może to gorąco zachęcam do pomocy. Wystarczy zgłosić telefonicznie chęć przybycia, prowadzimy zapisy aby kontrolować ilość osób na chacie. Przypominam również o możliwości chatkowań technicznych.

Pozdrawiam – Robert.

Jak korzystamy z ciasteczek?

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. "ciasteczek") w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować pliki cookies albo wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.