Zapraszamy 19 października na kolejne spotkanie, tym razem na warsztat bierzemy temat komunikacji. Naszym prowadzącym będzie Aleksander Ginalski – trener zrzeszony w międzynarodowej organizacji studenckiej BEST, a zarazem nasz kursowy kolega. Ma on na swoim koncie uczestnictwo w specjalnym dwutygodniowym wyjeździe organizowanym dla 20 osób z całej Europy należących do BEST-u. Po odbyciu go w 2016 roku przeprowadził już ponad 500h sesji szkoleniowych.

„Szkolenie z komunikacji jest uniwersalną sesją, w której uczestnicy mogą poznać zagadnienia, którymi rządzą się codzienne relacje międzyludzkie. Jakkolwiek błaho może brzmieć temat szkolenia, z doświadczenia wiem, że to właśnie na tych błahostkach dochodzi do nieporozumień i konfliktów. Podczas szkolenia można dowiedzieć się czym są:
-utrudniające kontakt hałasy
-bariery poziomy słuchania
-jak działać z feedbackiem
-jak unikać przesyłania sprzecznych komunikatów (crossed transactions)”

Szkolenie nie będzie miało charakteru wykładu, ale zostanie przeprowadzone w formie ćwiczeń dostosowanych do potrzeb i umiejętności zainteresowanych gości. Jak zawsze zapraszamy wszystkich członków oraz kursantów SKPB do Sali COP-u przy ulicy Kopernika 14 na godzinę 18:00. Przed przyjściem prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa na adres: skpb@skpb.org.