Beskidzkie Spotkanie Wtorkowe

Apteczka przewodnika i zdrowie w górach. Od Beskidów po Himalaje

Na nasz kanał na YouTube trafiło nagranie z kolejnego Beskidzkiego Spotkania Wtorkowego! Tym razem gościliśmy Agnieszkę Wiernik, która podzieliła się z nami swoim wieloletnim doświadczeniem z zakresu praktycznego wykorzystania medycyny górskiej.

Apteczka przewodnika i zdrowie w górach – od Beskidów po Himalaje Agnieszka Wiernik SKPB

Agnieszka Wiernik – chirurg dziecięcy, a z pasji lekarz medycyny górskiej. Dyplom z medycyny górskiej zdobyła w Kanadzie. Doświadczenie w pracy w górach zdobywała podczas wypraw w różne pasma świata, w tym podczas dwumiesięcznego pobytu w Himalajach jako lekarz wyprawy. Na co dzień łączy pracę kliniczną z działalnością edukacyjną dotyczącą zdrowia i bezpieczeństwa w górach.