Już w sobotnią noc z 19-go na 20-go października odbędzie się NOCNIK – NOCNa Impreza Kołowa. Tym razem InO odbędzie się w Lasach Lublinieckich w okolicach Herbów Nowych.

Informacje o zapisach i regulamin imprezy dostępny jest na forum kołowo-kursowym, a także na Facebooku. O zapisy na InO prosimy do wtorku 15-go października – po tym terminie nie będziemy w stanie zagwarantować m.in. ciepłego posiłku na mecie.

Długość trasy będzie wynosiła ok. 15 km, lokalizacja mety zostanie ujawniona na mapie ostatniego, trzeciego etapu InO (uczestnicy otrzymają też zapieczętowane koperty z mapą całego terenu, ich otwarcie wyklucza zaliczenie imprezy dla kursantów). Każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą kompas, czołówkę, adekwatne do warunków pogodowych ubranie, a także śpiwór i karimat (na mecie nocleg w warunkach turystycznych, brak łóżek). Na miejcu będzie możliwość skorzystania z prysznica i kuchni turystycznej.

NOCNIK jest też okazją do zaliczenia dwóch wymaganych na kursie przewodnickim imprez na orientację – do udziału w InO zachęcamy zwłaszcza kursantów ;)

Wojtas & Kijek