Czy da się zatrzymać nieubłagany czas? Zwierzu udowadnia, że tak! W 18 dni pokonał 44 000 km w powietrzu, odwiedzając sześć najdalej oddalonych od Polski krain.
USA, Fiji, Samoa, Królestwo Tonga, Australia , Malezja – te egzotyczne miejsca odkrywa na nowo, dzieląc się z nami nie tylko pięknymi widokami, ale i zaskakującymi odkryciami.

Czy Samoańczycy to rzeczywiście najbardziej otyły naród świata? Co znaczy „Fiji Time”? I dlaczego warto wybrać się do Królestwa Tonga w sierpniu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie podczas prelekcji naszego przewodnika. Dowiecie się również, jak zorganizować podróż dookoła świata, by nie utknąć na środku Pacyfiku bez możliwości powrotu do domu. Jak wytrzymać 18 dni w podróży i co spakować do bagażu podręcznego, by być przygotowanym na każdą sytuację.

Jeśli marzycie o egzotycznych podróżach, chcecie dowiedzieć się więcej o kulturze i zwyczajach odległych narodów, a przy okazji zainspirować się do spędzenia urlopu w nietypowym miejscu, albo omineła Was Fasolka – to ta prelekcja jest właśnie dla Was!

Zapraszamy!

📌Klub Podróżników Namaste [link fb]
📆2 kwietnia (wtorek)
🕖19:00

P.S. Dowiecie się również, czy da się to zrobić za rozsądne pieniądze i jakie niespodzianki czekają na Was w krajach słońcem i mlekiem kokosowym płynących.