• Historia,  Ogłoszenia zarządu

    To już 60 lat!

    25 czerwca to wyjątkowy dzień dla naszego Koła.

    25 czerwca 1963 roku, w istniejącym wówczas przy ul. T. Kościuszki w Katowicach Międzyuczelnianym Klubie Studenckim „Ciapek”, odbyło się zebranie założycielskie Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich przy Oddziale Międzyuczelnianym PTTK w Katowicach.

    Z okazji Jubileuszu 60-lecia istnienia Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich w Katowicach, wszystkim Przewodnikom, Sympatykom, Kursantom składamy najserdeczniejsze gratulacje oraz wyrazy szczerego uznania dla Waszego zaangażowania w działalność Koła i upowszechnianie idei krajoznawstwa i turystyki górskiej.

    Dziękujemy Wam za aktywną działalność i wytrwałą pracę w propagowanie działalności turystycznej i przewodnickiej.

    Jednocześnie składamy serdeczne życzenia: zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym, wszystkiego co najlepsze w górach i dolinach!

    Do zobaczenia w październiku na uroczystych obchodach 60-lecia Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich w Katowicach oraz Oddziału Międzyuczelnianego PTTK w Katowicach!

    Zarząd SKPB Katowice